| Symbol oferty | SCZ-MW-91 |
| Powierzchnia | 12,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 310 PLN |
| Czynsz zimowy | 310 PLN |
| Okna | aluminiowe |
| Rok budowy | 2020 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 100 m |
| Widok | na osiedle |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Umeblowanie | pełne |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 8 m2 |
Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem
Dwa jednoosobowe pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu przy ul. Targowej.
Blok z cegły, niski 3-piętrowy, jedno mieszkanie na piętrze, rok budowy 1995 po remoncie.
Mieszkanie w pełni wyposażone, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą lokalizacją – 5 minut pieszo do Galerii Korona, blisko przystanków oraz uczelni (Politechnika Świętokrzyska, UJK).
Pokoje wyposażone w: łóżko, biurko, komodę i szafę. Meble nowe. Pokoje świeżo malowane. Kuchnia wspólna, świeżo malowana– w pełni wyposażona: lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem i okapem, mikrofalówka, czajnik elektryczny i podstawowe przybory kuchenne. Łazienka z wanną; Domofon i monitoring;
Komórka lokatorska do dyspozycji; Mieszkanie zamieszkuje: jedna osoba pracująca
Koszty: – Najem pokoju: 799 zł – Czynsz administracyjny: 310zł
Prąd według zużycia
Kaucja zwrotna: 950 zł
Oferta skierowana do osób spokojnych – studentek lub dziewczyn/kobiet pracujących
Kontakt:
Olga Mazowska
Tel.: 722 797 977
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację mieszkania!
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
*Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
*Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Agent