| Symbol oferty | SCZ-MW-105 |
| Powierzchnia | 61,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Kaucja zabezp. | 5000 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 750 PLN |
| Czynsz zimowy | 750 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1999 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 200 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 200 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
Scyzoryk Nieruchomości prezentuje:
Na wynajem mieszkanie 3 osobne pokoje, o powieżchni 61 m² z odżięłną kuchnią i balkonem| Centrum Kielc |
Do wynajęcia funkcjonale mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni ok. 61 m² , położone w centrum Kielce przy ul. Zgoda.
Najważniejsze atuty:
-duży balkon z widokiem na spokojny, wewnętrzny dziedziniec,
-oddzielna, wielka i jasna kuchnia z oknem,
- 3 odżielne pokoje,
-mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,
Lokalizacja: Ścisłe centrum - bardzo dobra komunikacja i pełna infrastruktura w zasięgu ręki: sklepy, restawracji, restauracje, siłownia oraz tereny rekreacyjne.
Koszty:
3000zł - czynsz najmu
750 zł - czynsz administracyjny.
Kaucja zwrotna:5000 zł
Mieszkanie dostępne od zaraz.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!
Opiekuj zlecenia: Olga Mazowska Kontakt : 722797977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
* Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
* Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie
Agent