| Symbol oferty | SCZ-MW-72 |
| Powierzchnia | 54,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton |
| Kaucja zabezp. | 3500 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz |
| Piętro | 1 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 650 PLN |
| Czynsz zimowy | 650 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Rok budowy | 1980 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 2 m |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa mieszana |
| Ogrzewanie | centralne |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 10 m |
| Odl. do sklepu [m] | 10 m |
| Odl. do szkoły [m] | 50 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 10 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Klucze | tak |
| piwnica | tak, 6,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | kuchnia jasna, osobno |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 10 m2 |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Wyposażenie kuchni | garnki, kuchenka, kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, naczynia, okap kuchenny, piekarnik, sprzęt AGD, szafki kuchenne, sztućce, zabudowa kuchenna, zmywarka |
| Typ łazienki | bez wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 10 m2 |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 6 m2 |
| Podłoga WC | kafle |
Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, dwustronne, 1e piętro. W budynku jest domofon i parking. Do mieszkania przynależna piwnica. W pobliżu sklepy, szkoły , przedszkole i żłobek. Spokojna bezpieczna okolica. Dobrze skomunikowane z miastem.
Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania, umeblowane.
Duzy salon z wyjściem na balkon.
2 pokoje z oknami, a w nich nowe kanapy, komody, szafy.
Widna kuchnia, podstawowe naczynia, zmywarka, lodówka, ekspres do kawy, kuchenka gazowa , piekarnik elektryczny.
W łazience kabina prysznicowa. Łazienka z oddzielną toaletą.
Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne — dużo przestraszeni, i miejsca dla przechowywania rzeczy.
W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, szkoła oraz przedszkole — wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.
Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort.
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
* Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
* Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Agent