| Symbol oferty | SCZ-MW-93 |
| Powierzchnia | 55,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Kaucja zabezp. | 2000 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Typ kaucji | do uzgodnienia |
| Mies. czynsz admin. | 990 PLN |
| Czynsz zimowy | 990 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | drzwi balkonowe |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2024 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 50 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Alarm | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 2 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 2 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 2 000 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deska barlinecka |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Powierzchnia kuchni | 12 m2 |
| Wyposażenie kuchni | krzesła, kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 10 m2 |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | lustro, umywalka, wanna, WC |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 10 m2 |
| Podłoga WC | kafle |
| Liczba przedpokoi | 2 |
| Powierzchnia przedpokoi | 8 m2 |
Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem:
Mieszkanie jest zadbane i komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Langiewicza. – jednym z najbardziej pożądanych i spokojnych rejonów Kielc.
Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 55 m2, jest dobrze doświetlone, o wygodnym układzie pomieszczeń, częściowo umeblowane (jak widać na zdjęciach).
Parter w nowoczesnym budownictwie.
Rozkład pomieszczeń: • ustawny, bardzo duży salon z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na obszerny balkon, • pokój dzienny/sypialnia • duża łazienka z WC i wanną, • przestronny przedpokój z dużym lustrem i szafą wnękową.
Wyposażenie kuchni: • lodówko - zamrażarka, • piekarnik, • kuchenka gazowa z okapem,
Teren nieruchomości jest ogrodzony, zadbany, dostęp zabezpieczony domofonem. Parking jest w dostępie.
Do mieszkania doprowadzony jest internet światłowodowy.
Koszty: • czynsz najmu: 1 600 PLN • czynsz administracyjny: 1 000 PLN (w tym zaliczki na CO i wodę zimną oraz ciepłą, śmieci) •
kaucja zwrotna: 2 000 PLN
Wymagany najem okazjonalny.
Opiekuj zlecenia: Olga Mazowska
Kontakt : 722797977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
*Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
*Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Agent