| Symbol oferty | SCZ-MW-90 |
| Powierzchnia | 35,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 8,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | aparthotel |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Kaucja zabezp. | 2500 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Typ kaucji | do uzgodnienia |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Czynsz zimowy | 500 PLN |
| Okna | aluminiowe |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | drzwi balkonowe |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2009 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 10 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Alarm | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 200 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Rolety antywłamaniowe | tak |
| Klucze | tak |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 22 m2 |
| Podłogi pokoi | deska barlinecka |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Powierzchnia kuchni | 10 m2 |
| Podłoga kuchni | inne |
| Wyposażenie kuchni | sprzęt AGD, pralka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap, naczynia, mikrofalówka, lodówko-zamrażarka,, kuchnia elektryczna, kuchenka elektryczna, kuchenka, garnki, szafki kuchenne, wyposażenie drobne, zmywarka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 10 m2 |
| Wyposażenie łazienki | lustro, umywalka, wanna, WC |
| Wyposażenie dodatkowe | lustro, pralka |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 10 m2 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | kafle |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 8 m2 |
| Podłoga przedpokoi | deska barlinecka |
Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem:
Kawalerka w super lokacji, ul.Warszawska.
Duży salon z wyjśćiem na ogromny balkon.
Kawalerka o powieżchni 35m2 jest gotowa do zamieszkania!
Kuchnia z meblami, plus podstawowę rżeczy, salon do wlasnej aranżacji.
W łażencę wc, wielka wanna nowego typu, pralka, lustro.
W korytażu szafa i odkużacz.
Cena- 1100 zł ,czynsz 500,
prąd, internet odżielnie.
Obowiązuje kaucja zwrotna 2500 zł (do negocjajci).
Wynajem mieszkania minimum na rok.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!
Opiekuj zlecenia: Olga Mazowska
Kontakt : 722797977
.
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
* Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
* Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie
Agent