Mieszkanie na sprzedaż Kielce, Ślichowice, Jurajska

4 pokoje
94.00 m²
8 829,79 zł/m2
3 piętro
SCZ-MS-102
Oblicz ratę kredytu

830 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty SCZ-MS-102
Powierzchnia 94,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 500 PLN
Czynsz zimowy 1 500 PLN
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1999
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie pełne
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Odl. do szkoły [m] 100 m
Odl. do przedszkola [m] 100 m
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak, 5,00 m²

Opis nieruchomości

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje

Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 94 m², zlokalizowany na 3. piętrze w solidnym, 3‑piętrowym budynku.
Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ulicy, na osiedlu Ślichowice w Kielcach.

Mieszkanie składa się z:

4 pokoi,
kuchnia z jadalnią,
2 łazienki,
przedpokój,
balkon,
piwnica

Poziom I
przestronny i jasny salon,
widna kuchnia z jadalnią,
pokój z wyjściem na ogromny balkon zapewniający prywatność oraz piękny widok,
duża łazienka z prysznicem i oknem,
korytarz z szafą.

Na drugi poziom prowadzą solidne schody wykonane z litego drewna dębowego.