| Symbol oferty | SCZ-MS-102 |
| Powierzchnia | 94,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 10,00 m² |
| Liczba pokoi | 4 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 1 500 PLN |
| Czynsz zimowy | 1 500 PLN |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1999 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 10 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 50 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 5,00 m² |
Scyzoryk Nieruchomości prezentuje
Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 94 m², zlokalizowany na 3. piętrze w solidnym, 3‑piętrowym budynku.
Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ulicy, na osiedlu Ślichowice w Kielcach.
Mieszkanie składa się z:
4 pokoi,
kuchnia z jadalnią,
2 łazienki,
przedpokój,
balkon,
piwnica
Poziom I
przestronny i jasny salon,
widna kuchnia z jadalnią,
pokój z wyjściem na ogromny balkon zapewniający prywatność oraz piękny widok,
duża łazienka z prysznicem i oknem,
korytarz z szafą.
Na drugi poziom prowadzą solidne schody wykonane z litego drewna dębowego.
Poziom II
2 niezależne pokoje,
garderoba
duża łazienka z wanną.
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepszych części osiedla Ślichowice.
W pieszej odległości dostępne są:
Pasaż Świętokrzyski,
sklepy,
szkoła,
przedszkole,
Żabka,
basen,
siłownie,
boiska,
tereny zielone oraz park.
Cicha i spokojna okolica zapewnia komfort codziennego życia oraz świetną komunikację z pozostałą częścią miasta.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!
Opiekuj zlecenia: Olga Mazowska Kontakt : 722797977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
* Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
* Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent