| Symbol oferty | SCZ-MS-106 |
| Powierzchnia | 64,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Stan lokalu | do generalnego remontu |
| Mies. czynsz admin. | 760 PLN |
| Czynsz zimowy | 760 PLN |
| Okna | częściowo wymienione |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1978 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 5 m |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | panorama |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 10 m |
| Odl. do sklepu [m] | 30 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | środkowe |
| piwnica | tak, 6,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | parkiet |
| Typ kuchni | do remontu |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 10 m2 |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 8 m2 |
| Wyposażenie łazienki | wanna |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 8 m2 |
| Podłoga WC | inne |
| Liczba przedpokoi | 2 |
| Powierzchnia przedpokoi | 12 m2 |
| Podłoga przedpokoi | parkiet |
SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI PREZENTUJE:
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² , położone na parterze w 2-piętrowym bloku przy ul. Kalcytowa w Kielcach.
Lokal znajduje się w jednej z najlepszych dżielnic Kielc, w cichej, spokojnej okolicy, na os. Podkarczówka.
To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Atuty nieruchomości: parter - wygodne rozwiązanie dla każdego balkon oraz piwnica mieszkanie środkowe, ciepłe i ciche parking pod blokiem możliwość uprawniania ogródku
Mieszklanie składa się z:
- trzech bardzo ustawnych pokoi;
- odrębnej, jasnej kuchni;
- łazienki;
- odrębnej toalety;
- przestronnego korytarza.
Z największego pokoju jest wyjście na balkon - widok na ogródki. Do mieszkania przynależy piwnica.
Ogrzewanie miejskie; woda ciepła ogrzewana elektrycznie (kuchnia) lub gazowo (łazienka). Świetna lokalizacja, w pobliżu sklepy, komunikacja miejska i pełna infrastruktura. Kontakt: Olga Mazowska tel. 722 797 977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
* Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
* Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent