| Symbol oferty | SCZ-MS-88 |
| Powierzchnia | 58,90 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 58,90 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty wg liczników | CO, gaz |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | do odnowienia |
| Mies. czynsz admin. | 612 PLN |
| Czynsz zimowy | 612 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, GAZOWA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1973 |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | c.o. |
| Umeblowanie | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 150 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 200 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 4,50 m² |
SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż:
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,9 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jarzębinowej na osiedlu Sady w Kielcach.
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, Galeria Echo oraz tereny zielone i rekreacyjne.
Mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie składa się z:
Salonu – o pow. 16,4 m², z wyjściem na balkon
Pokoju – o pow. ok. 12 m²
Pokoju – o pow. ok. 11 m²
Kuchni – oddzielnej, widnej (8,6 m²)
Łazienki z WC – (3,9 m²)
Przedpokoju – (6,7 m²)
Standard wykończenia:
Mieszkanie jasne i ciepłe, dwustronne (ekspozycja północ–południe), co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień. Lokal w stanie do odświeżenia lub własnej aranżacji – z dużym potencjałem.
Blok po termomodernizacji. Okna PCV. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Atuty nieruchomości:
Lokalizacja blisko centrum
3 niezależne pokoje
Balkon
Dwustronna ekspozycja
Blok po termomodernizacji
Duży potencjał aranżacyjny
Idealne dla rodziny lub pod inwestycję
Czynsz zawiera m.in. ogrzewanie, zimną wodę, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy.
Dodatkowo płatny prąd i gaz według zużycia.
Opiekun oferty:
Paula Opałko
tel. 722 797 977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie, którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie.
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, 2023, 2024 oraz Orły Nieruchomości GOLD 2023 i 2024.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim
Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej
Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym
Współpracujemy z kancelarią notarialną oferującą preferencyjne stawki dla naszych klientów
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent