| Symbol oferty | SCZ-MS-100 |
| Powierzchnia | 43,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 2,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Mies. czynsz admin. | 570 PLN |
| Czynsz zimowy | 570 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, GAZOWA, TELEFONICZNA, INTERNETOWA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1970 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 20 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 50 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 300 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 200 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Klucze | tak |
| piwnica | tak, 2,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Typ kuchni | otwarta na pokój |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka gazowa, lodówka, okap |
| Liczba łazienek | 1 |
| Liczba WC | 1 |
| Liczba przedpokoi | 1 |
SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI PREZENTUJE:
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na parterze w 10-piętrowym bloku przy ul. Chęcińskiej w Kielcach.
Lokal znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
43 m² + piwnica ok. 2 m²
blok z 1970 roku
okna PCV
Mieszkanie wyposażone m.in. w nową lodówkę i pralkę. Lokal wymaga remontu lub odświeżenia, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnych potrzeb.
Świetna lokalizacja – centrum Kielc w zasięgu kilku minut pieszo, w pobliżu sklepy, komunikacja miejska i pełna infrastruktura.
Kontakt: Anna Nowak
tel. 722 797 977
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu. Państwa zaangażowanie co do formalności kredytowych jest ograniczone do minimum.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2024, Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023 Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2024, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2023.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
* Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim, nazwa Scyzoryk zobowiązuje:)
* Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji można poczytać opinie na Internecie.
* Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
* Tworzymy umowy przedwstępne zabezpieczające obie strony transakcji;
* Opiekun oferty poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji szybko i bezpiecznie,
* Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, co zdejmuje z klienta ryzyko kupienia kota w worku;)
* Służymy wsparciem najlepszych ekspertów w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia, a formalności ograniczone są do minimum
* Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy unikalnych odpowiadających ich oczekiwaniom ofert,
* Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
*Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne stawki za akty notarialne
*Bierzemy na siebie dostarczenie i sprawdzenie całej dokumentacji potrzebnej do przeniesienia własności na nowego właściciela
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent