| Symbol oferty | SCZ-MS-107 |
| Powierzchnia | 19,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | miejsce postojowe przed budynkiem |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 300 PLN |
| Czynsz zimowy | 300 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1990 |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 50 m |
| Odl. do sklepu [m] | 20 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Klucze | tak |
| piwnica | tak, 2,52 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Liczba WC | 1 |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19 m², położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiej w Kielcach. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie jest jednostronne, ciepłe i bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem. Możliwość zakupu mieszkania wraz z całym wyposażeniem w bardzo atrakcyjnej cenie. W skład mieszkania wchodzą: Do mieszkania przynależy również piwnica. Najważniejsze atuty nieruchomości: Nieruchomość nadaje się zarówno do zamieszkania od zaraz, jak i do remontu według własnych potrzeb i standardu. Bliskość centrum miasta, sklepów, szkół, uczelni, komunikacji miejskiej oraz terenów usługowych sprawia, że jest to lokalizacja idealna dla pary, singli oraz inwestorów. Blisko Politechniki Świętokrzyskiej idealne dla studenta! To mieszkanie łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i piękny widok z okna na zieleń — nie czekaj i umów się na prezentację! SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI
• przestronny salon
• oddzielna, widna i ustawna kuchnia
• łazienka z WC
• przedpokój
✔ świetna lokalizacja – ścisłe centrum Kielc
✔ 1 piętro – najbardziej poszukiwane
✔ ogrzewanie miejskie
✔ okna PCV
✔ mieszkanie słoneczne
✔ pełna własność z księgą wieczystą
Twój partner w sprzedaży nieruchomości.
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Współpracujemy z ekspertami finansowymi w Kielcach i Krakowie, którzy znajdą dla Państwa najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Przeprowadzą sprawnie całą procedurę uzyskania kredytu.
Więcej atrakcyjnych ofert zobaczysz na naszej stronie.
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, 2023, 2024 oraz Orły Nieruchomości GOLD 2023 i 2024.
Dlaczego warto u nas kupić nieruchomość:
Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości skupiającym się na rynku Świętokrzyskim
Pomagamy w negocjacjach ceny adekwatnej do wartości rynkowej
Sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym
Współpracujemy z kancelarią notarialną oferującą preferencyjne stawki dla naszych klientów
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent